Badesett i bomull med 4 delar: bambusbørste, mjuk svamp, skuresvamp og pimpstein (i pose). Individuelt pakka i ein bomullspose.
Khaki (13)
| Materiale | Bomull, Tre, PE |
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx18 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 104/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 40 cmx45 cmx64 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117241413 | 3537 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
Fra 628,00 kr
Fra 3662,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |