Oppladbar bordlampe fra merket Wooosh. Lampen har et moderne design og er laget av metall og resirkulert ABS. Denne stilige lampen utstråler karakter og passer uanstrengt inn i ethvert rom, både innendørs og utendørs. Et lett trykk på berøringsbryteren på toppen gjør det enkelt å veksle mellom stemningslys, blått eller hvitt lys. Du justerer lysstyrken med en lengre berøring. Etter en ladetid på 2 timer kan du nyte opptil 12 timer med ønsket belysning. Inngang: 5V/1A. Inkluderer innebygd 1200 mAh batteri, en USB-C-ladekabel og bruksanvisning. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 11%.
Svart
| Materiale | Jern, Resirkulert ABS |
| Lengde | 21.5 cm |
| Diameter | 9 cm |
| Vekt | 285 g |
| Volum | 381.7035 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 345,00 kr
Fra 203,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 438,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 248,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |