Stekepanne i rustfritt stål med kobberbelegg. Egnet for elektriske, gass- og induksjonstopper. Kobberbelegget garanterer den beste varmeledningsevnen og lagringskapasiteten. Vi graverer logoen din på håndtaket.
Kobber
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 28,5 x 7 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 3 cm |
| Vekt | 1.833 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 534 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
Fra 879,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |