Denne kunststoffkrukken fra Mepal er et praktisk produkt for å ta med lunsjen eller mellommåltidet i. Matkrukken har to rom. Du skiller de to rommene fra hverandre med en skrubevegelse. Begge rommene har separate lokk. Dette er en svært praktisk løsning for å unngå søl når du blander. Innholdet i det øverste transparente rommet er 200 ml, dette betyr at det har plass til ca. 75 g mysli eller frukt. Innholdet i det nederste rommet er 500 ml, nok til en god porsjon suppe, nudler eller yoghurt. Et høyverdig kvalitetsprodukt. Food Approved og lekkasjesikker. Egnet for mikrobølgeovn (unntatt lokk) og fryser. Leveres med 2 års produksjonsgaranti fra Mepal. Made in Holland. Mepal er B Corp-sertifisert; kolleksjonen er produsert i henhold til de høyest oppnåelige økologiske og sosiale B Corp-standardene.
| Antall | 1 | 12 | 24 | 48 | 96 | 192 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 232,00 | 227,00 | 222,00 | 219,00 | 217,00 | 209,00 |
Svart
Mepal har de beste løsningene for å oppbevare, servere og ta med mat og drikke. Moderne, funksjonelle og av høy kvalitet. Det er kriteriene disse smarte konsumentproduktene av kunststoff oppfyller. Et bærekraftig, nederlandsk produkt med flott og tilgjengelig design. Leveres med 2 års produksjonsgaranti.
| Materiale | PP, PCTG |
| Lengde | 15.1 cm |
| Diameter | 10.7 cm |
| Vekt | 268 g |
| Volum | 641.431 m3 |
| Opprinnelsesland | Netherlands |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 116,00 kr
Fra 285,00 kr
Fra 366,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 104,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |