Skjærebrettet er laget av solid og høykvalitets bambus, som sikrer et naturlig utseende og lang levetid. Det innebygde dryppbrettet fanger opp væsker og holder arbeidsområdet rent, integrerte håndtak
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 40 x 28 x 2,4 cm |
| Materiale | Bambus |
| Trykkeflate | 8 x 4 cm |
| Vekt | 1.992 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3988 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 191,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |