Håndlaget kurv. Laget i piletre av skikkelige håndtverkere i Europa
| Antall | 8 | 16 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 182,00 | 180,00 |
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 10/34 cm |
| Bredde | Ø 35 cm |
| Størrelse | Ø 35 cmx10/34 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,28 kr
Fra 19,25 kr
Fra 8,97 kr
Fra 10,95 kr
Fra 14,40 kr
Fra 17,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |