Ostebrett av tre med magnetbånd og fire tilbehør i rustfritt stål.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, Tre |
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 21,8 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 21,8 cmx7 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1293/13.66 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 34 cmx47 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, PCP, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI465711 | 1092 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,28 kr
Fra 19,25 kr
Fra 8,97 kr
Fra 10,95 kr
Fra 14,40 kr
Fra 17,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |