Champagneprop i rustfritt stål og silikon.
Sølv (32)
| Materiale | Silikon, Rostfritt stål 430 |
| Høyde | 5,4 cm |
| Bredde | 3,7 cm |
| Lengde | 3,9 cm |
| Størrelse | 3,7 cmx5,4 cmx3,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 55/12.11 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx54 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA) |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI857132 | 20991 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
Fra 628,00 kr
Fra 3662,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |