Glasskrus med bambuslokk, sugerør i rustfritt stål, volum 650 ml. Laser er plassert på lokket.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,3 x 18,2 cm |
| Materiale | Glass, Bambus, Silikon, Rustfritt stål |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 1 cm, Keramisktransfer: 8 x 8 cm |
| Vekt | 0.542 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4895 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 63,50 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
Fra 57,50 kr
Fra 32,80 kr
Fra 16,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |