Bøttehatt med moderne utseende og behagelig passform. Laget av 95% resirkulert bomull og 5% polyester. En størrelse 59 cm. En stilig beskyttelse mot solen. Denne trendy fiskerhatten kan brukes av alle. GRS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 100%.
Beige
| Materiale | Resirkulert bomull, Resirkulert polyester |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 59 cm |
| Vekt | 55 g |
| Volum | 41009.5651 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 27,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 21,50 kr
Fra 66,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |