Cerus 6 panels caps med cool fit finish er laget 105 g/m² mesh polyester. Designet for en komfortabel passform med en hodeomkrets på 58 cm, og metallspennen gjør det enkelt å justere passformen.
0,50 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 59,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 |
Stormgrå
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 0,50 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i Polyester, 105 g/m2 |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 76x45x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159568612 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 52,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 150,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 69,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |