Beanie fra merket Multiwear ?
Samme gode kvalitet og gode muligheter for egen merking.
Perfekt for alle utendørsaktiviteter.
Ideell for kampanjesendinger.
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 34,25 | 33,65 | 31,25 | 29,45 | 24,30 |
Hvid (02)
Papirkort med eget trykk er tilgjengelig, kontakt oss for informasjon.
Dette er et alternativ til å pakke Multiwear-vesken din. Et godt resirkulerbart alternativ. Leveres med trykk.
| Materiale | 140 g Polyester |
| Høyde | 480 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Størrelse | 240 mmx480 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 55 cmx33 cmx28 cm |
| Leveringstid | ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Azo dyes, BSCI, EN14362-1:2012, Declaration of Conformity, REACH |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 24,05 kr
Fra 2,28 kr
Fra 19,25 kr
Fra 17,25 kr
Fra 17,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |