Konferansemappe i poltester med ringmekanisme, A4 skriveblokk, kalkulator 8 tegns solcelle, lomme for kreditt- og viittkort samt 2 utvendige lommer med glidelås. Batterier inkludert
Sort (01)
| Materiale | PVC, Metall, Polyester |
| Høyde | 3,8 cm |
| Bredde | 28,4 cm |
| Lengde | 36,5 cm |
| Størrelse | 28,4 cmx3,8 cmx36,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 896/9.88 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx38 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, Cadmium, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), D.o.c. EMC/UKCA, Phthalates, Lead, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI721501 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 14,80 kr
Fra 632,00 kr
Fra 40,15 kr
Fra 3682,00 kr
Fra 584,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |