A5 - notatbok med omslag i trelook, 80 linjerte blad.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 21,1 x 14,4 x 1,5 cm |
| Materiale | Polyuretan, Paper, Papir |
| Trykkeflate | Laser: 8 x 4 cm, Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 10 x 15 cm |
| Vekt | 0.290 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 610 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 25,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 131,00 kr
Fra 350,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |