Høykvalitets A5-notatbok med 132 linjerte ark av resirkulert papir og et slitesterkt PU-omslag.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,8 x 1,2 x 21,1 cm |
| Materiale | Polyuretan, Paper |
| Trykkeflate | UV Digital tryck: 10 x 5 cm, Prägling: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.372 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4157 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 38,55 kr
Fra 350,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 57,50 kr
Fra 2,91 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |