Notatbok med 80 linjerte sider laget av resirkulert papir og et integrert 16 GB minnekort (type-C). Har en praktisk pennholder og et elegant antrasittfarget omslag.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,2 x 21 x 1,4 cm |
| Materiale | Paper, Papir |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1934 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 131,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 38,55 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |