A5-notatbok med magnetisk lukking, omslag i resirkulert PU og 96 linjerte sider laget av resirkulert papir (80 g/m²).
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 15,2 x 2 x 21 cm |
| Materiale | Polyuretan, Paper |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 8 x 12 cm, Prägling: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.363 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.19, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 38,55 kr
Fra 350,00 kr
Fra 57,50 kr
Fra 63,50 kr
Fra 2,91 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |