Sammenleggbar mappe i rPET (ca. A4) med PU-detaljer på forsiden. Inkluderer notatbok med 20 linjerte sider (70 g/m²), flere lommer, penneholder og magnetlukking. Notatboken og papiret i denne sammenleggbare mappen er FSC® Mix-sertifisert. Individuelt pakket i en kraftpapirpose.
Sort (01)
| Materiale | Papir, Polyester, Polyuretan, rPET |
| Høyde | 2,8 cm |
| Bredde | 31,5 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 31,5 cmx2,8 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 562/12.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 26 cmx52 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI140701101 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,36 kr
Fra 25,00 kr
Fra 38,55 kr
Fra 350,00 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |