Blokk post-it, 50 større post-its - naturlig, 25 - farget og 25 mindre - naturlig.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8 x 1,3 x 10,5 cm |
| Materiale | Paper, Papir |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 8 x 6 cm |
| Vekt | 0.076 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 16054 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,00 kr
Fra 57,50 kr
Fra 25,10 kr
Fra 108,00 kr
Fra 32,80 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |