Keramikkkrus med silikonfôr, volum 340 ml. Vi graverer logoen din på silikonhylsen.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 8,2 x 10,8 cm |
| Materiale | Keramikk, Silikon, Plast |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.400 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3151 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 4,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |