Uendelig moteriktig med en luksuriøs overflate. Med en luksuriøs touch svart sateng Supreme overflate på utsiden. Produktet er tilgjengelig i to interiørfarger: hvit og svart. Enkle, verdige vegger viser perfekt verdiene til din bedrift.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 131,00 | 96,50 | 92,50 | 75,50 | 71,00 | 66,50 | 63,50 | 63,00 |
Sort (01)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 116 mm |
| Kapasitet | 380 ml |
| Diameter | 86 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 39,5 cmx52,5 cmx50,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Nej |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 30,60 kr
Fra 2,33 kr
Fra 64,00 kr
Fra 24,30 kr
Fra 58,50 kr
Fra 14,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |