Sett bestående av en termoskrus i rustfritt stål/bambu(400 ml) og en termos i rustfritt stål/bambu (350 ml), dobbeltvegget.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 8,5 x 20,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Silikon, Plast, Bambus |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.642 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1980 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |