Vakuumisolert dobbeltvegget krus i rustfritt stål. Inkludert låsbart lokk med skyvestang, volum 650 ml.
Mørke blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,5 x 16,5 cm |
| Materiale | Akryl, Rustfritt stål, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.515 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 667 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 178,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |