Take-away krus i rustfritt stål, dobbeltvegget, volum 400 ml.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,4 x 14,2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Laser: 360-graders gravyr: 18 x 7 cm, Tampo: 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.264 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7547 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |