Oppdag vårt runde mobilstativ med innebygd MagSafe-teknologi. Dette praktiske mobilstativet festes enkelt på baksiden av mobiltelefonen din med en sterk magnet og gir deg et komfortabelt og sikkert grep. Det unike med dette produktet er at du alltid kan lade telefonen trådløst rett gjennom produktet, og dermed aldri trenger å ta den ut for trådløs lading. Tilgjengelig i enten svart eller hvitt, noe som gjør det enkelt å tilpasse det til din stil. Den trykte logoen gir en mulighet til å vise frem merkevaren din på en elegant måte. Perfekt for å legge til rette for håndfri bruk, enten du chatter eller ser på videoer. Det er en utmerket kombinasjon av design og funksjonalitet, perfekt for å gi bort som gave eller til personlig bruk. Gi smarttelefonen din den ekstra komforten og stilen den fortjener.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 117,00 | 109,00 | 98,50 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | ABS |
| Vekt | 14,6g |
| Størrelse | 57,2mm ø |
| Trykkeflate | 57,2mm ø |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs, Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,35 kr
Fra 140,00 kr
Fra 132,00 kr
Fra 65,00 kr
Fra 38,35 kr
Fra 332,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |