trådløs bluetooth-høyttaler (3W) med integrert stemningslys. Høyttalerhuset er lagd av FSC 100% sertifisert bambus. Høyttaleren har en kraft på 3W og produserer krystallklar lyd. Det innebygde, oppladbare 300 mAh litiumbatteriet garanterer spilletid på opptil 3 timer når ladet. Trådløs rekkevidde på opptil 10 meter. Enkel å betjene og kompatibel med de vanligste smarttelefonene og nettbrettene. Inngang: DC5V. Utgang: 3,7V/3W. Inkluderer USB-C ladekabel og brugsanvisning.
Bambus
| Materiale | ® FSC-Bambus, Resirkulert ABS |
| Lengde | 4.5 cm |
| Diameter | 7.5 cm |
| Vekt | 125 g |
| Volum | 220.8932 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Sertifikat | , |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 408,00 kr
Fra 292,00 kr
Fra 437,00 kr
Fra 262,00 kr
Fra 292,00 kr
Fra 438,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |