Bluetooth-høyttaler (versjon 5.4) med 600mAh batteri (5V) med RGB LED-lys og ladekabel. USB/Type-C-port, SD-kortspor.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 3,6 x 7,9 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 10 x 3 cm |
| Vekt | 0.275 kg |
| Batterier | Li-Ionen 14500 |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2244 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 63,50 kr
Fra 57,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
Fra 32,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |