ABS-høgtalar med karabinkrok og plastklips. IPX4-klassifisert. 3W utgang, DC 5V inngang, 300mAh innebygd oppladbart batteri, med 2 timar spelletid. Arbeidsavstand på 15-20 meter, signal-til-støy-forhold på 87 dB. Frekvensområde: 100 Hz til 20 kHz. Inkluderer 50 cm Type-C ladekabel. Trådløs tilkoblingsteknologi: 5.2. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 7,7 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 7,7 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx7,7 cmx7,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17.5/4.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 21,5 cmx43 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117268901 | 1633 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
Fra 14,95 kr
Fra 14,65 kr
Fra 45,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |