2,4 A hurtigladekabel (3 x 10 cm) som kan tilpasses med opplyst logo på begge sider, som også kan være forskjellig fra hverandre. Denne kabelen er laget av mer bærekraftige materialer: resirkulerte PET-kabler, bambus, hvetefibre og resirkulert plast. Ladekabelen er laget for å være universell takket være sine 3 utganger (Type-C, Android, iPhone), den kan lade opptil tre enheter samtidig. Takket være den doble USB- og USB-C-inngangen er denne kabelen kompatibel med de nyeste laderne. Leveres i en bomullsveske (20 x 8 cm) og et kort av Kraft papir.
4,63 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 340,00 | 310,00 | 300,00 | 280,00 |
Lys brun
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 29 |
| CO2-avtrykk | 4,63 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Bambus tre |
| Størrelse | 20 x 2 x 8 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 32x34x43cm |
| GTIN / EAN | 8713159661146 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1687 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 65,00 kr
Fra 107,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 93,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |