Ikke kast de gamle Lightning-kablene dine. Med vår Lightning til Type-C-adapter kan du enkelt fortsette å bruke Lightning-kablene dine selv om enheten din krever en Type-C-kontakt. Med tanke på størrelsen er den enkel å ta med seg. Med denne adapteren har du alltid tilgang til å lade mobilen eller enheten din som krever en Type-C-kontakt. Adapteren kan også brukes til dataoverføring, da trenger du en kabel som kan brukes til dataoverføring.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 55,00 | 50,00 | 46,70 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 3g |
| Størrelse | 30x10x5mm |
| Effekt | 2A |
| Trykkeflate | 22x9mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,35 kr
Fra 140,00 kr
Fra 88,50 kr
Fra 65,00 kr
Fra 38,35 kr
Fra 107,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |