Eksklusiv og stilig kabel som gir en eksklusiv følelse gjennom det sterke tekstilet og de robuste kontaktene. Finnes i mange farger og kommer i to forskjellige lengder, 1 meter eller 2 meter. Denne kabelen kan overføre data. 4-i-1 tekstil-aluminiumskabel 2m
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 82,00 | 77,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Textil/aluminium |
| Vekt | 50g |
| Størrelse | 1000mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Trykkeflate | 24x10mm/32x7mm |
| Trykkmetoder | Lasergravyr |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,35 kr
Fra 140,00 kr
Fra 88,50 kr
Fra 65,00 kr
Fra 38,35 kr
Fra 107,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |