Gjennomsiktig PVC-kortholder, egnet for snorer.
Transparent (21)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 0,2 cm |
| Størrelse | 10 cmx8 cmx0,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 5/10.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 250/2000 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx36 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86488821 | 8753 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,31 kr
Fra 9,09 kr
Fra 34,45 kr
Fra 5,58 kr
Fra 14,60 kr
Fra 11,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |