Merke med nøkkelring i metall for sikker festing til dine eiendeler. Laget av resirkulerte materialer (PU), noe som bidrar til å redusere avfall samtidig som det gir slitesterk, fleksibel demping og langvarig ytelse. Utstyrt med et dobbelt sporingssystem som er kompatibelt med Apple Find My og Android FindHub. Sprutvannsbestandig. Individuelt pakket i en eske av kraftpapir med illustrasjon.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 3 cmx0,5 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16.2/3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 16,5 cmx27 cmx11,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145541201 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 140,00 kr
Fra 2,31 kr
Fra 237,00 kr
Fra 9,09 kr
Fra 34,45 kr
Fra 5,58 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |