Vår kraftige solcellelader med innovativt design og mange funksjoner! Denne powerbanken har fire sammenleggbare solcellepaneler for optimal energiforsyning og tilbyr en kapasitet på 20 000 mAh med en utgang på 5V/5W. Den inkluderer også USB Type-C-, Micro-USB- og iOS-ladekabler, samt en trådløs ladefunksjon.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17 x 9 x 3,8 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 10 x 3 cm |
| Vekt | 0.683 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1118 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,00 kr
Fra 57,50 kr
Fra 25,10 kr
Fra 108,00 kr
Fra 32,80 kr
Fra 583,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |