10 000 mAh mobillader laget bambus, med en PÅ/AV-berøringsknapp og 4 LED-indikatorer for å vise den gjenværende batterikapasiteten. Mikro USB inngang 5 V / 2 A, Type-C inngang 5 V / 3 A, Type-C utgang 5 V / 3,1 A maks, dobbel USB-A utgang 5 V / 3,1 A maks, total effekt 15,5 W. Leveres med en 30 cm TPE 3 A Type-C til Type-C-ladekabel, en bruksanvisning og en gaveeske av sekkepapir. Siden bambus er et naturlig produkt, kan det være små variasjoner i elementenes farge og størrelse, noe som kan påvirke det endelige printresultatet.
4,85 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 560,00 | 540,00 | 520,00 | 510,00 |
Naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 4,85 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Størrelse | 14,9 x 1,8 x 7 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 31x18x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159595588 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1436 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |