Nøkkelring laget av resirkulert aluminium med integrert flaskeåpner og handlekurvpolett.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,1 x 3,1 x 0,2 cm |
| Materiale | Aluminium, Metall |
| Trykkeflate | 2 x 1 cm |
| Vekt | 0.009 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 46282 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 7,04 kr
Fra 16,30 kr
Fra 32,80 kr
Fra 28,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |