CrisMa pennesett bestående av en vrikulepenn og en rollerballpenn laget av metall med rosé detaljer. Begge pennene skriver i blått og leveres pakket i en svart pappeske.
Antrasitt
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 18 x 6,2 x 2,8 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Messing, Paper, Papir |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.135 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4188 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 6,40 kr
Fra 92,00 kr
Fra 394,00 kr
Fra 15,85 kr
Fra 3,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |