Mark Twain pennesett i rustfritt stål og tre, blått blekk.
Brun
Mark TWAIN er nyskapende skrivebordsprodukter med fokus på design og kvalitet. Like hyggelig å gi som å få!
| Størrelse | 17,2 x 6,4 x 3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Tre |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.163 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2826 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 150,00 kr
Fra 6,40 kr
Fra 63,50 kr
Fra 174,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |