Tie RPET bagasjemerke er et must for enhver reisende, laget for å holde bagasjen din enkelt identifiserbar. Den har en papirinnlegg for personlige detaljer og et tydelig beskyttelsesdeksel for å forhindre skade.
0,00 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,40 | 12,00 | 11,80 | 11,60 |
Grå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 25 |
| CO2-avtrykk | 0,00 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | RPET filt |
| Størrelse | 21,8 x 5,7 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 43x28x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159710929 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |