Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift 2-i-1 luftpumpe og campinglykt er et kompakt, bærbart produkt for utendørs bruk. Den har et praktisk opphengsdesign for bruk i telt eller enkel oppbevaring i lomme eller ryggsekk. Drevet av et oppladbart 2000 mAh batteri, lades den via den medfølgende USB-C-ladekabelen. Den PVC-frie luftpumpen har fire dyser og en 2-trinns motor for rask oppblåsing og tømming, med et maksimalt lufttrykk på 4 kPa og en IPX4-vanntetthetsklassifisering. Den integrerte campinglykten på 200 lumen tilbyr fem justerbare lysmoduser for fleksibel belysning. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
• LED til camping
• Unik design luftpumpe
2.66 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 411,00 | 400,00 | 389,00 | 378,00 | 371,00 | 364,00 |
Svart
| Størrelse | 4.5 x 5 x 14.5 cm |
| Vekt | 192.5g |
| Trykkeflate | 20 x 25 mm |
| Materiale | ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, EN IEC 60335-kompatibel: Sikkerhet for elektriske husholdningsapparater og lignende apparater ? del 2-41: spesielle krav til pumper |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1709 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 250,00 kr
Fra 101,00 kr
Fra 260,00 kr
Fra 14,80 kr
Fra 136,00 kr
Fra 511,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |