Praktisk piknikkurv/handlekurv i polyester med sammenleggbart bærehåndtak i aluminium. Kurven foldes lett sammen og har en lastekapasitet på 15 kg.
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 46 x 28 x 25 cm |
| Materiale | Polyester, Aluminium, Gummi |
| Trykkeflate | 20 x 10 cm |
| Vekt | 0.913 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 621 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 108,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 14,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |