Vakuumisolert dobbeltvegget rustfri stålflaske med matt finish, dryppsikker, volum 750 ml.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Diameter 7 x 24,5 cm |
| Materiale | Aluminium, Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 15 x 12 cm |
| Vekt | 0.304 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3472 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 114,00 kr
Fra 65,50 kr
Fra 35,00 kr
Fra 17,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |