Tritan drikkeflaske i fargerik, gjennomsiktig design, dryppsikker, kapasitet på 750 ml.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 27,2 x Ø 7 cm |
| Materiale | Glass, Metall, Plast, Silikon |
| Trykkeflate | Tampo: 3,5 x 3,5 cm, Screen: 18 x 15 cm |
| Vekt | 0.220 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4741 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 37,00 kr
Fra 35,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 45,00 kr
Fra 65,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |