Utvid tilkoblingsmulighetene dine med Gaia USB-hub, laget av resirkulert plast. Den er utformet for bekvemmelighet. Den har en USB-A- eller USB-C-inngang og tilbyr fire utgangsporter (to USB-A og to USB-C) slik at du enkelt kan koble til mer USB-tilbehør. Med dataoverføringshastigheter på opptil 480 Mbps er den ideell for effektiv daglig bruk. Gaia USB-hub er kompakt og allsidig. Den er en praktisk løsning for jobb, studier eller reiser.
4,61 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,00 | 47,00 | 45,00 | 44,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 4,61 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 5,3 x 1,1 x 4,3 cm |
| Emballasje | 400stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 23x24x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159729037 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4635 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |