Tastaturlampe i ABS og metall for bærbar PC med fleksibel arm, tre LED-lys og USB-kontakt. Pakket i polybag.
Rød (08)
| Materiale | ABS, PVC, Gummi, Jern, LED, Kobber |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 1,6 cm |
| Lengde | 25,7 cm |
| Størrelse | 1,6 cmx0,9 cmx25,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/500 |
| Carton Størrelse | 29 cmx42,5 cmx28,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | IEC 62471, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, RoHS, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI73784808 | 197 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 14,80 kr
Fra 632,00 kr
Fra 40,15 kr
Fra 3682,00 kr
Fra 4,43 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |