Den imponerende oppladbare lommelykten har en lysstyrke på 650 lumen og en batterikapasitet på 1200 mAh. Den er utstyrt med 5 forskjellige effektnivåer (100 %, 70 % og 50 %), samt både blinkende lys og SOS-lysfunksjoner, noe som gjør den til en pålitelig lommelykt selv i nødsituasjoner. Enten du er ute på eventyr eller trenger en pålitelig lyskilde under strømbrudd, er denne lommelykten et flott verktøy som holder deg trygg og synlig i mørket.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 252,00 | 230,00 | 214,00 | 205,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 182g |
| Størrelse | 160x38x38mm |
| Trykkeflate | 45x10mm |
| Trykkmetoder | Lasergravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 140,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 88,50 kr
Fra 28,35 kr
Fra 65,00 kr
Fra 38,35 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |