Målebånd, 3m, med skala i cm/tommer, belteclips og stoppknapp Huset er i elegant sølvfarget plast
Sølv (32)
| Materiale | ABS, Metall |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx4 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 186/10 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/48 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx43 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Material measure of length, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI652632 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,28 kr
Fra 19,25 kr
Fra 8,97 kr
Fra 10,95 kr
Fra 14,40 kr
Fra 17,25 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |