Målebånd i stål, lengde 5 m, i robust plast med detaljer i bambus.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,5 x 3,5 x 6,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast, Bambus |
| Trykkeflate | ø 4 cm |
| Vekt | 0.159 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 12567 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,04 kr
Fra 63,50 kr
Fra 25,10 kr
Fra 57,50 kr
Fra 32,80 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |