CrisMa 31-i-1 skrutrekkersett i plastemballasje.
Antrasitt
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 10,5 x Ø 5,8 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Aluminium, Silikon, Polykarbonat |
| Trykkeflate | 3 x 3 cm |
| Vekt | 0.256 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1025 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,50 kr
Fra 15,40 kr
Fra 139,00 kr
Fra 15,85 kr
Fra 335,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |