En romslig kjølebag på 20 liter for enhver utflukt. Laget av 26 % sertifisert resirkulert polyester (RCS) med et vannavstøtende PU-belegg, gir den enkel rengjøring og pålitelig værbeskyttelse. Den ekstra tykke PEVA-isolasjonen sikrer at innholdet holder riktig temperatur over lengre tid, slik at mat og drikke holder seg ferskt lenger. Bagen har et 2-i-1-bæresystem med et komfortabelt bærehåndtak og justerbar skulderstropp for enkel transport. Festestropper og karabinlås-klare løkker gjør det enkelt å sikre flasker, verktøy eller annet utstyr, mens den innebygde flaskeåpneren gir et praktisk preg for utendørseventyr. Designet med brede nettinglommer på siden og en stor ytterlomme, gir den rask tilgang til alle dine behov. Alle Nordic Drift-produkter er testet for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, er alle varer dekket av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Stor kjølebag
• 2-i-1 bæresystem
• Justerbare stopper
• PEVA søm som gjør sørger for at det ikke blir lekkasje
• Vannavstøtende
5.78 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 989,00 | 963,00 | 936,00 | 910,00 | 893,00 | 875,00 |
Svart
| Størrelse | 35 x 23 x 26 cm |
| Vekt | 676g |
| Trykkeflate | 90 x 60 mm |
| Materiale | Polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 26 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1944 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 476,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 262,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 441,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |